книжка, написана чоловіками
ПРО ЩО ВІН МОВЧИТЬ
  • 45 авторів та особистих історій
  • книжка-розрада, книжка-провокація, книжка-побратим
  • відверті роздуми чоловіків на замовчувані в українському суспільстві теми
  • про чоловічу крихкість, вразливість, біль, радість, право бути почутим
  • збірка-діалог між чоловіками і жінками
  • книжка — безпечний простір для чоловіків

249 грн 299 грн
передпродаж відкрито до квітня 2022 року

Про що ця книжка?
Збірка "Про що він мовчить" — це особисті історії, які руйнують стереотипи, показують очікування від чоловіків з боку суспільства і розвінчують міф про "справжнього чоловіка". Це розмови на кухні, відверті роздуми про важливе, можливість озвучити те, про що завжди мовчав. Чоловіки, це книжка про вас і для вас. Жінки, це книжка про те, про що ви точно запитували чи хотіли б дізнатися у чоловіків.

"Про що він мовчить" — це продовження книжки "Про що вона мовчить" про табуйовані в українському суспільстві теми жіночого досвіду. Ця збірка народилася як бажання діалогу між жінками та чоловіками.
Хто автори?
письменник Тарас Прохасько, альпініст Віталій Дячук, музикант Вова Пахолюк з "Хамерман Знищує Віруси", журналіст Артем Чапай, автор YouTube-каналу "Твоя підпільна гуманітарка" Остап Українець, крутий тато Світозар Захарія, журналіст і музикант Роман Коляда, медіатор Алекс Азаров, психотерапевт Олександр Никифорук, письменник Святослав Черній, еколог Олексій Василюк, історик і автор ретро-детективів Дмитро Безверхній, проджект-менеджер Дмитро Федорчак, digital-іноватор, який допомагає працевлаштуванню нечуючих людей Віталій Кулько, письменник, сценарист, ветеран АТО Валерій Пузік, Влад К., дитячий письменник Віктор Лукін, бігун марафонів Андрій Овчарук, психолог Володимир Горшкоус, музикант Євген Седько, психотерапевт Ігор Ларін, антикорупційний активіст Іван Ніколєнко, sensual and cuddle therapist Антон Шаванов, блогер Яр Громов, засновник EdCamp Олександр Елькін, стиліст та актор Олег Родіон Шуригін, блогер і комік Віктор Вемуна @vazzzovsky, який працює з темою расизму, психолог Володимир Галащук, журналіст і перекладач Олександр Михельсон, фандрайзер, фасилітатор і активіст Віктор Галкін, ВІЛ-активіст Антон Басенко, кримчанин Енвер Османов, кінокритик Дмитро Десятерик, соціальний інноватор з Сєвєродонецька Аріф Багіров, психолог Віталій Жданов, художник Альфграм Койє, митець Саша Долгий, фізик Костянтин Ачкасов, профемініст і батько двох дітей Микола Ябченко, психолог Богдан Бондарчук, менеджер проєктів Олег Смоляр, журналіст і редактор медіа Віталій Дячук, гуманітарій-початківець Андрій Кривцун, технічний письменник Дмитро Мрачковський, поет Остап Сливинський.
ПЕРЕДЗАМОВИТИ
Хто видав цю книжку?
Creative Women Publishing — перше в Україні жіноче видавництво, засноване жінками для жінок: тих, що пишуть і тих, що читають.
Ми хочемо, аби жінки звучали різними голосами і говорили на важливі для них теми. Хочемо, аби жінки читали наші книжки і знаходили власний голос.
Ми хочемо жити у світі, де жіночі голоси є почутими.
Creative Women Publishing — це парасольковий бренд соціального підприємcтва Creative Women Space, місія якого — створювати сприятливе середовище для розвитку жінок у творчості та бізнесі.
Чоловіки не відчувають, не рефлексують, не плачуть?
"Про що він мовчить" — правдива книжка. Про те, що чоловіки теж зіштовхуються зі стереотипами і шукають нової маскулінності, яка дає свободу відчувати та емпатувати, хочуть поділитися справжністю, без пафосних історій успіху.

Коли ми читаємо історії інших і проживаємо їх, впізнаючи себе, — ми зцілюємося. Ми долучаємося до досвіду інших і згадуємо, що не самі. Прочитай цю книжку і подаруй другу, подрузі, батькам або дітям. Вони будуть вдячні
Про що він мовчить
Книжка, написана жінками для жінок
249
грн.
299
грн.
45 текстів про дитинство, дорослішання і зрілість, стосунки з батьками і власне татівство, досвід хвороби та одужання, насильство, війну та граничні досвіди, про те, як бути собою.Рік видання: 2022
Дизайн обкладинки: Аліна Кропачова
Кількість сторінок: 248 с.
ISBN 978-617-95104-4-1


Сет із двох книжок
499
грн.
грн.

"Про що вона мовчить" та "Про що він мовчить" – за приємною ціною.
Click to order
Ваше замовлення
Total: 
Вітаємо!
Ми нині на зимових канікулах, всі замовлення розсилатимемо після 10 січня. Якщо ви хоче отримати "Про що вона мовчить" і "Анатомію письменниці" (ще й за вакцинальну тисячу) швиденько, замовляйте на сайті наших партнерів Yakaboo ось тут:
https://www.yakaboo.ua/.../view/Creative_Woman_Publishing/
Дякуємо за розуміння!
Ваше імя
Ваше прізвище
Електронна пошта
Ваше місто
потрібно для доставки Новою Поштою
Відділення Нової Пошти
Ваш телефон
Коментар
якщо потрібно щось зазначити або просто хочеться щось нам написати
Промокод
Видання книжки «Про що він мовчить» є важливим кроком до популяризації українського чоловічого досвіду.
E-mail: creativewomenpublishing@gmail.com