книжка, написана жінками для жінок
ПРО ЩО ВОНА МОВЧИТЬ
48 авторок
увійшла в ТОП-3 проектів на Спільнокошті
248 сторінок на незручні теми

280 грн
Навіщо?
Головна мета цієї книжки — аби по той бік сторінок почули. Аби жінки, які з дня на день носять у собі свої мовчазні історії, розуміли, що вони не одні.
Аби ті, хто хоче здатися, не здавалися.
У цій книжці зібрані історії про тілесність, сексуальність, біль, пошуки ідентичності, материнство, досвід важкої хвороби, токсичні стосунки та зцілення.
Це книжка-розрада, книжка-виклик, книжка-посестра.
Хто авторки?
реперка alyona alyona, контент-маркетологиня Олена Алчанова, журналістка Емма Антонюк, фотографка Оксана Боровець, онкоактивістка Дарина Брикайло, редакторка глянців Наталія Васюра, письменниця та видавчиня Христя Венгринюк, менеджерка культури Ірина Вікирчак, акторка Ірма Вітовська, підкорювачка Евересту Ірина Галай, мотиваційна спікерка Юлія Гудошник, письменниця та правозахисниця Лариса Денисенко, письменниця Світлана Дідух-Романенко, коучка Ольга Зеленюк, письменниця та блогерка Олександра Камінська, музикантка та мандрівниця Ярина Квітка, секс-блогерка Ірина Клекіт, письменниця та блогерка Євгенія Кузнєцова, орнітологиня Ганна Кузьо, активістка Ніна Купенда, тревел-блогерка Ірина Лісова, лікарка Наталія Лелюх, письменниця та перекладачка Богдана Матіяш, активістка та письменниця Настя Мельниченко, підприємиця та сексологиня Даша Непочатова, літературознавиця Ірина Ніколайчук, засновниця Музею жіночої та гендерної історії Тетяна Ісаєва, популяризаторка науки Дарка Озерна, психотерапевтка та культурологиня Оксана Олійник, письменниця Олександра Орлова, медіаменеджерка та викладачка Світлана Осіпчук, підприємиця та арт-директорка Орнелла Остапенко, медіаекспертка Оксана Павленко, літературна редакторка та лекторка Катерина Перконос, плюс-сайз модель та психологиня Анна Римаренко, письменниця та тренерка з творчості Слава Світова, креативна директорка та колумністка Аріна Сидоркіна, журналістка та гендерна експертка Ірина Славінська, блогерка Устя Стефанчук, перекладачка та блогерка Анна Топіліна, радіоведуча та радіопродюсерка Тетяна Трощинська, менеджерка культури Юлія Федів, активістка та правозахисниця Леся Харченко, письменниця Ольга Циганкова, волонтерка АТО Оксана Чорна, письменниця та блогерка Оксана Шаварська, письменниця Гаська Шиян, колекціонерка народного одягу Уляна Явна

ЗАМОВИТИ
Хто видав цю книжку?
Creative Women Publishing — перше в Україні жіноче видавництво, засноване жінками для жінок: тих, що пишуть і тих, що читають.
Ми хочемо, аби жінки звучали різними голосами і говорили на важливі для них теми. Хочемо, аби жінки читали наші книжки і знаходили власний голос.
Ми хочемо жити у світі, де жіночі голоси є почутими.
Creative Women Publishing — це парасольковий бренд соціального підприємcтва Creative Women Space, місія якого — створювати сприятливе середовище для розвитку жінок у творчості та бізнесі.
Чверть накладу — 600 примірників — ми безкоштовно надішлемо в різні регіони України — в бібліотеки, притулки для постраждалих від насильства та жіночі організації.
У такий спосіб ми хочемо підтримати жінок, які опинилися у складних життєвих ситуаціях.

Про що вона мовчить
Книжка, написана жінками для жінок
280
грн.
грн.
48 текстів про тілесність і сексуальність, біль і зцілення, досвід материнства та проживання важкої хвороби, втрату, токсичні стосунки, відстоювання особистих кордонів і сходження на Еверест — метафоричний та реальний.

Рік видання: 2021
Дизайн обкладинки: Аліна Кропачова
Кількість сторінок: 248 с.

Сет із двох книжок
499
грн.
грн.

"Про що вона мовчить" та "Про що він мовчить" – за приємною ціною.
Атласна хустка
499
грн.
грн.
Лімітована хустка з розкішним принтом за мотивами книжки "Про що вона мовчить".

Яскравий та стильний аксесуар – для себе або на подарунок подрузі.
Хустку можна замовити разом із книжкою або окремо.

Тканина: Атлас
Виробник: Україна
Розмір хустки: 64*64 см
Набір стікерів
49
грн.
Разом з ілюстраторкою нашої книжки Аліною Кропачовою ми створили мотиваційні стікери за мотивами обкладинки "Про що вона мовчить". Прикрасьте свій ноутбук і телефон чи подаруйте подрузі або доньці.

Ці стікери — привід запитати себе "Що б ти зробила, якби не боялась?" та "А що, так можна було?". І, звісно, нагадати собі, що ти можеш, ти видима та you are enough!

Стікери можна замовити разом із книжкою або окремо.


Click to order
Ваше замовлення
Total: 
Вітаємо! Ми нині на зимових канікулах, всі замовлення розсилатимемо після 10 січня. Якщо ви хоче отримати "Про що вона мовчить" і "Анатомію письменниці" (ще й за вакцинальну тисячу) швиденько, замовляйте на сайті наших партнерів Yakaboo ось тут:
https://www.yakaboo.ua/.../view/Creative_Woman_Publishing/
Дякуємо за розуміння!
Ваше імя
Ваше прізвище
Електронна пошта
Ваше місто
потрібно для доставки Новою Поштою
Відділення Нової Пошти
Ваш телефон
Коментар
якщо потрібно щось зазначити або просто хочеться щось нам написати
Промокод
Видання книжки «Про що вона мовчить» є важливим кроком до популяризації українського жіночого досвіду та women empowerment в Україні.
E-mail: creativewomenpublishing@gmail.com